Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Webovú prezentáciu pre firmu Alfa media na doméne magnetct-tn.sk vytvorila firma Grandiosoft. Našou hlavnou činnosťou je tvorba webu a eshopov, vždy k spokojnosti klienta. Individuálnym prístupom dokážeme zohľadniť všetky požiadavky a vytvoriť tak webové riešenie, s ktorým je klient spokojný.

Okrem tvorby je našou častou činnosťou aj redizajn. Web stránky či internetové obchody sú po čase zastarané a potrebujú obnoviť svoj vzhľad, funkcie, ale aj obsah. Vzhľad je pri každom webe veľmi dôležitý. Nechajte si preto aj Vy vytvoriť u nás originálny a jedinečný dizajn, ktorý odzrkadľuje Vašu firmu. Zabránite tým, aby si Vás návštevníci mýlili s konkurenciou. Všetky naše web stránky majú náš vlastný administračný systém. Je veľmi jednoduchý na spravovanie a nepotrebujete k nemu žiadne znalosti z oblasti IT. Ak by ste však mali pochybnosti, môžete túto úlohu zveriť do našich rúk. Do administračného systému môžeme implementovať aj prídavné moduly, ktoré Vám poskytnú rozsiahle štatistiky a cenné údaje.

Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Web stránka môže byť aj z časti pre návštevníkov zakódovaná, túto službu Vám samozrejme, vieme uskutočniť. Pre viaceré firmy sú dôležití aj zahraniční návštevníci či zákazníci. Aj z toho dôvodu môžeme na stránku zaviesť možnosť preloženia, ktorá zobrazí stránku vo vami vybraných jazykoch.

Na propagáciu web stránky môžeme použiť SEO optimalizáciu. Na jednotlivé kľúčové slová sa budete vyskytovať vo vyhľadávači na popredných priečkach. Okrem toho môžeme vytvoriť aj PPC kampaň, kedy si Vás zákazníci nájdu oveľa skôr. Všetko je to o požiadavkách, aké máte. Radi Vám však pomôžeme s Vašim webovým riešením.Všetky práva vyhradené - www.magnetct-tn.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Copyright www.magnetct-tn.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT - Partneri

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam